PIELGRZYMKA DO NIEPOKALANOWA

rycerstwo

W dniu 29 lipca (sobota) br. organizowana jest jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa na Ogólnopolski Dzień Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej, który będzie przebiegał pod hasłem: „Z Maryją wierzymy w Kościół Chrystusowy”. Spotkanie rozpocznie się zawiązaniem wspólnoty o godz. 10.00. O godz. 11.00 będzie sprawowana Msza św. W programie zaplanowano również Koronkę do Miłosierdzia Bożego, różaniec i inne modlitwy. Odbędzie się także spotkanie z ks. Tadeuszem Soboniem, salezjaninem z Japonii. Planowany koszt przejazdu busem – 50 zł. Zapisy, do 20 lipca, przyjmują Pani Joanna Omieciuch i Pani Maria Zalewska. Zachęcamy wszystkich Rycerzy Niepokalanej, jak również chętnych parafian, do wzięcia udziału w pielgrzymce.