5 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. 5 lutego, w poniedziałek - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszach św. - błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

2. Również, 5 lutego, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

 

3. 6 lutego, we wtorek – wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich.

4. 10 lutego, w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

 

5. 11 lutego w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, a jednocześnie, jest to Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, Msza św. o godz. 10.00, zostanie odprawiona w intencji wszystkich chorych z naszej parafii, zostanie też udzielony sakrament Namaszczenia Chorych. Każdy, kto jest lub czuje się chorym i zechce przyjąć namaszczenie, powinien być w stanie łaski uświęcającej.

6. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania.

 

7. Bóg zapłać za ofiarę na remont kościoła: z Kosowa, z ul. Kościelnej: 500 zł.