4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.       Od dzisiaj do 25 marca, pod hasłem: „Troska o życie od poczęcia wychowaniem do pokoju” będzie trwał III Tydzień Modlitw o Ochronę Życia.

2.        20 marca, w poniedziałek – liturgiczna uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to dzień modlitw w intencji mężczyzn.

3.        22 marca, we środę po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

4.       24 marca, w piątek – dzień wspomnienia Misjonarzy Męczenników.

5.        Również, 24 marca, w piątek – Narodowy Dzień Życia. Modlimy się o poszanowanie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

6.        Także, 24 marca, w piątek – Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.

7.       25 marca, w sobotę - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: w kościele o godz. 8.00, 10.00 i 17.00, w kaplicach – o godz. 15.30.

Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na Fundusz Obrony Życia.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest jednocześnie Dniem Świętości Życia.

8.       W nocy, z soboty na niedzielę, z 25 na 26 marca, przechodzimy na czas letni. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.

Jednocześnie informujemy, że zmiana godziny odprawiania Mszy św. wieczornej i pracy kancelarii po południu, nastąpi 1 kwietnia.