3 NIEDZIELA ADWENTU

1.       W dniach 11 - 17 grudnia, od dzisiaj do soboty – kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2.       13 grudnia, we wtorek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

3.       Również, 13 grudnia, we wtorek – 41.Rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Jest to dzień modlitw za Ofiary stanu wojennego i całego systemu komunistycznego.

4.      Również, 13 grudnia, we wtorek, po Mszy św. wieczornej, kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.

5.       14 grudnia, we środę – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

6.       W przyszłą niedzielę, 18 grudnia po Mszach św., młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie rozprowadzać, za dobrowolną ofiarę, sianko na stół wigilijny. Środki pozyskane przy tej okazji przeznaczone będą na działalność statutową stowarzyszenia.