14 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. 8 lipca, w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

 

2. 11 lipca, we czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

 

3. 12 lipca, w piątek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

 

4. 13 lipca, w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

5. Również, 13 lipca, w sobotę po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

 

6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, 14 lipca, przeznaczone będą na cele diecezjalne.

 

7. 8 lipca br. o godz. 18.30 na parkingu przy plebanii w ambulansie diagnostycznym odbędą się badania pod kątem: osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli oraz saturacji krwi. Badania są szczególnie zalecane osobom, które przeszły COVID 19. Szczegóły – na tablicy ogłoszeń i na ulotkach znajdujących się przy wyjściu z kościoła.

 

8. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. I tak: poniedziałek: Kosów - 12 osób, wtorek: Tosie - 11 osób, Krupy - 4 osoby, Stary Ratyniec – 4 osoby, Kosów – 5 osób, środa: Łomna - 5 osób, Kosów - 5 osób, czwartek: Olszew - 7 osób, Guty – 4 osoby, Stary Ratyniec – 2 osoby, Kosów – 5 osób, piątek: Trzciniec Mały – 8 osób, Kosów – 5 osób, sobota: Kosów – 15 osób. Razem – 92 osoby.

 

9. Bóg zapłać za ofiarę na remont kościoła: z Telak – 500 zł.