2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. 28 lutego, we środę po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.

 

2. 1 marca – pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 7.30 i po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające. O godz. 15.30 – nabożeństwa pierwszopiątkowe w kaplicach.

 

3. Również, 1 marca, w piątek – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W związku z tym, zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30, ofiarowaną przez Pana Senatora Waldemara Kraskę i Zarząd Gminny Prawa i Sprawiedliwości w intencji tych, którzy walczyli o wolną Polskę.

 

4. 2 marca – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 7.30 – nabożeństwo prowadzone przez Rycerstwo Niepokalanej, a po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo eucharystyczne z litanią do Matki Bożej.

 

5. 3 marca – pierwsza niedziela miesiąca, czyli niedziela adoracyjna. Po Mszy św. o godz. 10.00 nabożeństwo eucharystyczne połączone z Gorzkimi Żalami.

 

6. Parafia Stoczek organizuje w dniach 12 – 14 kwietnia br. pielgrzymkę do Wilna. Koszt: 1150 zł. Zapisy pod numerem telefonu: 515 796 933.

7. PAPIESKA INTENCJA APOSTOLSTWA MODLITWY NA MIESIĄC MARZEC: Intencja ewangelizacyjna – Za współczesnych męczenników. Módlmy się, aby osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, zarażały Kościół swoją wiarą i swoim misyjnym zapałem.

 

8. Intencje modlitewne członków Żywego i Nieustającego Różańca Diecezji Drohiczyńskiej na miesiąc marzec: 

-o gorliwość i wytrwanie w posłudze dla wszystkich posłanych do głoszenia Słowa Bożego, 

-o szczere pragnienie i dążenie do świętości.

  -o nienaruszalność granic państwowych.