1.       Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej,  odprawiane są Nieszpory o Najświętszym Sakramencie, a po nich procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

Zakończenie oktawy Bożego Ciała, połączone z błogosławieństwem ziół i kwiatów oraz dzieci – we czwartek, 15 czerwca o godz. 18.00.

2.        12 czerwca, w poniedziałek – błogosławionych męczenników II wojny światowej: Antoniego Beszty-Borowskiego, Mieczysława Bohatkiewicza, Edwarda Grzymały, Władysława Maćkowiaka, Michała Woźniaka – prezbiterów i Marty Kazimiery Wołowskiej, dziewicy i Towarzyszy. Wszyscy wymienieni byli związani z Diecezją Drohiczyńską.

3.       13 czerwca, we wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. Jest to jednocześnie dzień imienin Księdza Biskupa Seniora Antoniego Dydycza. Pamiętajmy o Dostojnym Solenizancie w naszych modlitwach.

4.       Również, 13 czerwca, we wtorek po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

Z racji na oktawę Bożego Ciała liturgia wieczorna będzie miała nieco inny porządek niż zwykle. Rozpocznie się ona Mszą św. o Najświętszej Eucharystii. Następnie, zostaną odprawione nieszpory o Najświętszym Sakramencie (ale bez procesji eucharystycznej). Na zakończenie, odbędzie się różaniec fatimski z procesją wokół kościoła.

5.       14 czerwca, we środę – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

6.        Także, 14 czerwca, we środę, rozpocznie się nowenna przed bierzmowaniem. Obecność kandydatów do bierzmowania obowiązkowa.

7.       16 czerwca, w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Za publiczne odmówienie Aktu Wynagrodzenia… można, pod zwykłymi warunkami, zyskać odpust zupełny. Z racji uroczystości w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

8.       17 czerwca, w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

9.       18 czerwca, w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w kaplicy, w Chruszczewce – uroczystość odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

10.     Dziękujemy Osobom, które przygotowały ołtarzyki na procesję Bożego Ciała, a także nowożeńcom - Karolinie Pietrzykowskiej i Jarosławowi Wujkowi, za kwiaty do dekoracji kościoła.