1. 25 października, we środę po nabożeństwie wieczornym – spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

2. 28 października, w sobotę – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. Informujemy, że wyjazd na pielgrzymkę do Suchowoli, Różanegostoku, Sokółki i Świętej Wody nastąpi w najbliższą sobotę, 28 października, o godz. 5.30 z parkingu przy plebanii.

4. W nocy z soboty na niedzielę, z 28 na 29 października, przechodzimy na czas zimowy. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.

5. Jeszcze raz, zwracamy się do wszystkich, którzy robią porządki na cmentarzu. Prosimy, aby segregować śmieci. Odpady naturalne należy składać obok kontenerów, a sztuczne (znicze, plastiki, itp.) – usuwać do kontenerów. Prosimy, aby nie wyrzucać śmieci poza wskazanymi miejscami oraz – nie sprzątać grobów w niedzielę.

6. Zachęcamy do nabywania zniczy nagrobnych Caritas.

7. Bóg zapłać za ofiary na remont kościoła: Kosów – wpłaty indywidualne: ul. Wolności: 400 zł, ul. Sadowa: 2x100 zł, ul. Wąska: 100 zł, Kosów-Hulidów: 100 zł i Jakubiki - wpłata indywidualna: 100 zł, czyli razem: 900 zł.