1. Dzisiaj, pod hasłem: „Wspólnota słuchająca i ewangelizująca” rozpoczyna się XIII Tydzień Wychowania w Polsce. Zachęcamy wszystkich do refleksji na ten temat, modlitwy w tej intencji, jak również zaangażowania w to, jakże ważne dzieło.

W dniach 10 - 16 września – kwartalne dni modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

Dzieci i młodzież, którzy jeszcze tego nie uczynili, zachęcamy do korzystania z sakramentu pojednania i pokuty, aby z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.

2. 12 września, we wtorek po Mszy św. wieczornej – spotkanie chóru parafialnego.

3. Również, 12 września, we wtorek po Mszy św. wieczornej – spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. 13 września, we środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

5. Również, 13 września, we środę po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

6. 14 września, we czwartek - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Przy tej okazji, zwracamy się z prośbą o zrobienie porządków przy krzyżach przydrożnych i przydomowych.

7. 15 września, w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

8. 16 września, w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

9. W przyszłą niedzielę, 17 września będziemy obchodzili 57.Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

W związku z tym po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.