1.       7 sierpnia, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej – spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

2.       8 sierpnia, we wtorek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

3.       9 sierpnia, we środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

4.       10 sierpnia, we czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

5.       11 sierpnia, w piątek– wspomnienie św. Klary, dziewicy, m. in.  patronki radia i telewizji.

6.       W przyszłą niedzielę, 13 sierpnia, w kaplicy w Rytelach Wszołkach o godz. 12.00 – uroczystość odpustowa ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Z tej racji Msza św. w kaplicy w Chruszczewce zostanie odprawiona o godz. 9.00.

7.       Również, w przyszłą niedzielę, 13 sierpnia po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo Fatimskie.

8.       Także, w przyszłą niedzielę, 13 sierpnia o godz. 16.00, odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy na nie także sołtysów z tych miejscowości, gdzie nie ma radnych.

Spotkanie będzie dotyczyło zbliżającego się remontu kościoła.

9.       Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim prowadzi poszukiwania zmierzające do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej: ANDRZEJA JACKA WYSZOMIRSKIEGO z Sokołowa Podlaskiego. Prosimy o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących zaginionego. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń.