21 PAŹDZIERNIKA 2018

1.         Dzisiaj, w kościołach, w Polsce odbywa się badanie niedzielnych praktyk religijnych, dominicantes et communicantes, czyli liczenie wiernych uczęszczających na Mszę św. i przystępujących do Komunii św.

2.         Przypominamy, że również dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 – spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3.         22 października, w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

4.         W nocy z soboty na niedzielę, z 27 na 28 października, przechodzimy na czas zimowy. Prosimy, wziąć to pod uwagę, planując udział we Mszy św.

5.         28 października, w przyszłą niedzielę – liturgiczne święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to zarazem dzień imienin Biskupa Drohiczyńskiego Ks. prof. Tadeusza Pikusa.

6.         Również, w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z liderami grup parafialnych (Akcja Katolicka, Biel procesyjna, Chór, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Koła Żywego Różańca, Służba liturgiczna, Parafialny Zespół Caritas, Rycerstwo Niepokalanej i inne, jeżeli są). Serdecznie zapraszamy.

7.         Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę, 28 października, przeznaczone będą na spłatę raty kredytu.

8.         Serdecznie dziękujemy mieszkańcom miejscowości Guty za ofiarę na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie, w kwocie 500 zł.

9.         Jeszcze raz zwracamy się do wszystkich, którzy robią porządki na cmentarzu. Prosimy, aby segregować śmieci. Do kontenerów wrzucamy tylko odpady sztuczne (plastiki, znicze itp.). Prosimy, nie wrzucać do kontenerów worków z liśćmi.