11. NIEDZIELA ZWYKŁA

17 czerwca 2018 r.

1. W piątek  zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci, młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na godz. 8.30.

2. W sobotę świętujemyDzień Ojca. Polećmy Ojcu niebieskiemu naszych ojców - żyjących i zmarłych.

3. W sobotę ze względu na Msze Św. ślubne nabożeństwo czerwcowe będzie o 16.30.

4. W niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 w naszej świątyni będzie krótki koncert patriotyczny stanowiący jeden z punktów wydarzeń dnia Kosowskie Lato.

5. W dniach 20 -27 października organizowana jest pielgrzymka do Medjugorje. Koszt 1300zł. Zapisy i szczegółowe informacje u Ks. Mariusza.

6. Rozpoczyna się okres letni. Przypominamy o przychodzeniu do kościoła w stroju właściwym i godnym miejsca. Apelujemy o wchodzenie do wnętrza świątyni (chyba, że zdrowie na to nie pozwala), by można było widzieć ołtarz i dobrze słyszeć słowo Boże.

7. Dziękujemy Nowożeńcom – Państwu Iwonie Kruk i Łukaszowi Starzewskiemu– za kwiaty do dekoracji kościoła.

8. Ofiary zbierane za tydzień na tacę przeznaczone będą na spłatę naszych zobowiązań.