10. NIEDZIELA ZWYKŁA

10 czerwca 2018 r.

1. Dzisiaj w Sokołowie Podlaskim odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. O 12.30 Msza św. w konkatedrze, zakończenie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

2. We środę (13.06)będziemy przeżywać kolejne nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00 i na procesję różańcową.

3. Również we środę w Drohiczynie  uroczystość odpustowa oraz imieniny Księdza Biskupa Seniora Antoniego Dydycza. Módlmy się za dostojnego Solenizanta.

4. Dzieci pierwszokomunijne mają w najbliższą sobotę 16 czerwca swoje spotkanie dekanalne w Sanktuarium w Łazówku. Początek o 10.00. Obowiązują stroje z I Komunii św.! Wyjazd sprzed kościoła o godz. 9.00.

5. Zapraszamy do nabycia kalendarza ściennego na 2019 r., przygotowanego przez nasze drohiczyńskieSeminarium. Cena: 5 zł/egz. Wspieramy w ten sposób funkcjonowanie Seminarium.